Moravskoslezský kraj

Stejně jako v minulem roce, tak i letos vypsal Moravskoslezský kraj "Dotační program na podporu sboru dobrovolných hasičů v roce 2020." Náš sbor se poprvé rozhodl zapojit, a to s projektem "Celoroční činnost mladých hasičů SDH Bordovice." I přes koronavirovou krizi bylo schválení projektu úspěšné a v nejbližších dnech začneme čerpat finanční dotaci v celkové výši 120 000,- (včetně spoluúčasti). Tato dotace je určena na materiální zabezpečení mladých hasičů. Pro náš sbor to vnímáme jako přelomový úspěch a věříme, že i v nadcházejících letech budeme moci naši mládež nadále podporovat.

Obec Bordovice

Obec Bordovice patří mezi dlouholeté partnery SDH Bordovice. Bezpochyby se jedná o velmi kvalitní spolupráci. Těší nás, že jsou v obecním rozpočtu prostředky na rozvoj spolků v obci.

SPONZOŘI

p. Konvička