Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj i v roce 2023 vypsal podpůrný dotační program na podporu sborů dobrovolných hasičů. Náš sbor se znovu rozhodl zapojit, nyní s projektem "Podpora SDH Bordovice." I tentokrát bylo k našemu milému překvapení schváleno a my čerpali finanční dotaci v celkové výši 72 000,- (včetně spoluúčasti). Touto dotací jsme se zaměřili na obnovu vycházkových uniforem a zakoupení přenosného reproduktoru, který pomáhá při ozvučení akcí mladých hasičů. Věříme, že i v nadcházejících letech budeme moci naši mládež nadále podporovat.

Obec Bordovice

Obec Bordovice je již dlouhá léta partnerem SDH Bordovice. Tato finanční pomoc je směřovaná z větší části do naší budoucnosti - Mladých hasičů. Jedná se o důležitou podporu, bez které se bezpochyby neobejdeme. Těší nás, že má obecní zastupitelstvo zájem a každoročně nabízí prostředky pro rozvoj a podporu spolků.

Rolofol

Firma, která má od roku 2001 své sídlo na katastru obce Bordovice, se velmi ráda a ochotně podílí na podpoře Mladých hasičů. V roce 2020 se prostřednictvím finančního daru zapojila do doprovodného programu předpouťového odpoledne, s názvem "Sportovní den." Spolupráce s firmou Rolofol pokračuje nadále i v tomto roce.

p. Konvička

Velmi nás těší, že můžeme pana Konvičku uvést mezi partnery SDH Bordovice. Je to již řada let, co nám sponzorským darem, v podobě kronik, pomáhá vytvářet listinnou podobu historie našeho sboru. Za to mu moc děkujeme a vážíme si jeho přízně.

SPONZOŘI

p. Konvička

© 2004 - 2023 Sbor dobrovolných hasičů Bordovice. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořte si webové stránky zdarma!