Slavnostní schůze - 125 let SDH

09.04.2019 17:30

V sobotu 6.4.2019 se konala slavnostní schůze při příležitosti výročí 125 let SDH v Bordovicích. Schůze se pořádala v kulturním zařízení ve Veřovicích. Akce se zúčastnili zástupci SDH z Veřovic, Lichnova, Tiché, Trojanovic a Frenštátu p. Radhoštěm. Za okres Frýdek-Místek pak sbor z Kunčic p. Ondřejníkem. Naše pozvání přijal také sbor z Netína, se kterým letos slavíme 15 let družby, pan Stanislav Kotrc - náměstek starosty sdružení Moravskoslezského kraje a starosta OSH NJ, pan Miroslav Raška - starosta sborů dobrovolných hasičů okrsku Frenětát pod Radhoštěm a pan Jiří Konvička - náš dlouholetý sponzor. Úvodní slovo měl starosta sboru, který nás krátce seznámil s činností SDH Bordovice za uplynulých 125 let. Později byly předány vyznamenání a ocenění. Po slavnostní večeři byla zajištěna živá hudba a v pozdějších hodinách také tombola. Všem zúčastněným děkujeme!

Zpět