rok 2006

31.12.2006 00:00

• Označení členů a funkcionářů SH-ČMS, SDH a JSDH.pdf
  • Vyvěšeny další fotky! Najdete zde fotky z brigády na úklid "staré" cesty a pár momentek z malé gulášové slavnosti.
  • Fotogalerie v novém kabátě! Listování mezi snímky je nyní příjemnější a jednodušší. Zatím zkušebně na nově vystavených fotografiích z PYROSU 2006 a z okrskové soutěže v Tiché.
  • 1.12. se konala Výroční valná hromada. Zúčastnilo se více než 50 členů sboru a dva hosté: místostarosta obce pan Miroslav Raška a sponzor pan Jiří Konvička.
  • 10.11. se starosta Daniel Trčka zúčastnil Shromáždění starostů a představilelů SDH okresu Nový Jičín, konaného v Libhošti.
  • 27.5. jsme si udělali jarní brigádu v Dobečkovém hájku, kterou jsme zakončili smažením vaječiny. Na tu už byli pozváni všichni členové. Bohužel účast byla poněkud slabší, ale poklábosili jsme, zazpívali si - prostě příjemný večer. Podívejte se na fotky.
  • 14.5. pokud si už nevzpomínáte, jak tyto stránky vypadaly dříve, tak se podívejte na jejich vývoj.
  • 14.5. zveřejněna nová verze těchto stránek. Nově rubrika Ke stažení. Pokud nám chtete poslat e-mail, použijte tento formulář. Nová je i Návštěvní kniha, kde se těšíme na Vaše zápisy.
  • 9.5. schválen oficiální Znak SDH Bordovice
  • 5.5. jsme pořádali "Vatru" na místním hřišti, jako zakončení průvodu pořádaného OÚ k výročí osvobození obce. Zajišťovali jsme občerstvení a slavnostní ohňostroj.
  • 4.5. brigáda: stavba Vatry
  • 28. a 29.4. brigáda: Sběr starého železa