Pozvánka na okresní hasičký ples

14.12.2011 20:33

Vážení kolegové,

dle přijatého usnesení ze Shromáždění představitelů SDH okresu Nový Jičín, konaného 5.11.2011 v Tísku, Vám v příloze zasílám pozvánku na Okresní hasičský ples dne 17.2.2012 v Bílovci. Byl bych rád, kdyby z této okresní akce vznikla tradice do dalších let v okrese Nový Jičín. Okresní hasičský ples má plnou podporu OSH Nový Jičín, zvýší prestiž dobrovolných hasičů a dá prostor pro zábavu spoustě dobrovolným hasičům a  jejich rodinám, kteří se jinak potkávají v průběhu kalendářního roku na různých  akcích dobrovolných hasičů spíš pracovně. Žádám Vás o provedení reklamy ve svých domovských SDH k uvedené akci a převedení informací na své členy o možnosti rezervace místenek v termínu do 15.1.2012 (viz. pozvánka). Současně Vás žádám o zajištění účasti ve slavnostních uniformách.

Děkuji za spolupráci a přeji pěkný den.

Stanislav Kotrc, starosta OSH Nový Jičín

pozvanka_ples_2012.pdf (50,2 kB)

Zpět